Słuchawki Audio-technica ATH-AD700X

ATH-AD700X

Nowe

779,00 zł

Więcej informacji

Audio-Technica ATH-AD700X to konstrukcja hi-fi, zastępująca model ATH-AD700. Słuchawki wyróżniają się wygodą użytkowania, zapewnioną m.in. przez samodopasowujący się pałąk w systemie 3D, i wysokiej jakości brzmieniem, które jest konsekwencją zastosowania dynamicznych przetworników (53mm) z magnesami neodymowymi i cewkami CCAW.

Słuchawki Audio-Technica ATH-AD700X wyposażone są w lekką aluminiową obudowę o strukturze plastra miodu. Dzięki swojej niewielkiej masie ta otwarta konstrukcja niemal w ogóle nie wywiera nacisku na uszy, co zapewnia maksymalny komfort podczas odsłuchu i gwarantuje całkowicie naturalne doświadczenie akustyczne.

Wysoka jakość brzmienia to zasługa nowo opracowanych 53mm przetworników, wyposażonych w magnesy neodymowe i cewki CCAW. Słuchawki ATH-AD700X zapewniają przestrzenny dźwięk z czystym zakresem średnio-wysokotonowym oraz głębokim, mocnym basem.

Projektanci z firmy Audio-Technica wyposażyli słuchawki ATH-AD700X w samodopasowujący się pałąk 3D, który w połączeniu z elastycznymi kołnierzami wokółusznymi zapewnia wytrzymałość i maksymalną wygodę podczas korzystania ze słuchawek.  W modelu ATH-AD700X zastosowano pojedynczy przewód z wysoko przewodzącej miedzi beztlenowej, otoczonej elastyczną izolacją TPE, chroniącą przed ryzykiem splątania się kabla. Przewód zakończony jest pozłacanym wtykiem mini jack stereo. Do zestawu dołączono również przejściówkę jack stereo 6,3mm.


Dane techniczne:

Typ Wokółuszne
Przeznaczenie Uniwersalne
Impedancja 38Ω
Pasmo przenoszenia  5Hz - 30 000Hz
Długość przewodu  3m
Konstrukcja Otwarta
Złącze 3,5mm (Mini Jack), 6,3mm (Jack)
Odłączany przewód Nie
Składanie Nie
Aktywna redukcja hałasu Nie
Sterowanie + mikrofon Nie
Futerał Nie
Waga [g] 265