Subwoofer Klipsch R-115SW

R-115SW

Nowe

3 799,00 zł

Więcej informacji

Subwoofer R-115SW

Klipsch ma w swojej ofercie kilka bardzo efektywnych subwooferów aktywnych przeznaczonych do stosowania w średnich i dużych pomieszczeniach a największym i najmocniejszym z nich jest właśnie R-115SW.
Nowe subwoofery wyposażone są w głośniki superniskotonowe o wysokiej efektywności, których membrany wykonane są materiału o nazwie „Cerametallic”. Tworzywo to jest bardzo lekkie i niezwykle sztywne co zapewnia przetwornikom pracę już od bardzo niskich częstotliwości poczynając, a minimalne „dzielenie” się membrany wpływa bardzo korzystnie na wytwarzane zniekształcenia. Wyloty tuneli bass-reflex umieszczone na frontach obudów (ich geometria wewnętrzna jest prawnie zastrzeżona) są duże i minimalizują szumu wywołane przepływającym powietrzem. Równocześnie dzięki temu subwoofery, mimo sporych rozmiarów, są łatwe do ustawienia w pomieszczeniu, a nawet mogą być dosunięte do ściany. Wszystkie urządzenia wyposażone są w bardzo sprawne i świetnie spisujące się w subwooferach wzmacniacze pracujące w domenie cyfrowej. Zapewniają one wysoką moc, dużą wydajność i bardzo dokładną reprodukcję sygnału źródłowego.
Filtr dolnoprzepustowy, regulacja poziomu i kontrola fazy sygnału pozwalają na perfekcyjne sklejenie dźwięku subwooferera z dźwiękiem reprodukowanym przez satelitarne głośniki Klipsch’a. Dobrze zestrojony z resztą systemu głośnik superniskotonowy ginie, nie jest słyszalny jako oddzielne urządzenie, a tylko i aż rozszerza w dół pasmo częstotliwości reprodukowane przez pozostałe głośniki. Dla ułatwienia znalezienia dla subwoofera optymalnego miejsca w pomieszczeniu można dodać opcjonalny zestaw Klipsch WA-2, który zapewnia bezprzewodowe połączenie głośnika z jednostką sterująca.
Obudowa subwooferów wykonana jest z wytrzymałego MDF’u i pokryta czarną szczotkowaną folią polimerową. Stabilności konstrukcji dodaje solidny cokół, malowany na czarny satynowy kolor. Dioda umieszczona na froncie informuje czy głośnik jest podłączony do sieci elektrycznej i czy aktualnie pracuje. W oznaczeniu subwoofera ukryta jest średnica głośnika niskotonowego zastosowanego w urządzeniu. W modelach R-100SW i SPL-100SW pracuje głośnik 10” – 25cm, modele R-120SW i SPL-120SW wyposażone są w głośnik 12” – 30cm, a największy R-115SW posiada potężny głośnik 15” – 38.1cm.
Klipsch R-115SW to perfekcyjna reprodukcja mocnego, wyrafinowanego i punktualnego jak bicie serca basu. Potężny, wyłażący z otchłani bas z pewnością przerazi i postawi na nogi Twoich sąsiadów. To potrafi tylko Klipsch.

Ogólna charakterystyka:
- 15” głośnik superniskotonowy, membrana Cerametallic w kolorze miedzi
- Wzmacniacz cyfrowy o mocy dynamicznej do 800 W
- Wyjście tunelu bass-reflex na froncie
- Zastrzeżona geometria tunelu basowego
- Wejście liniowe L/R, wejście LFE – wyjście dostępne w większości amplitunerów
- Opcjonalne połączenie bezprzewodowe (WA-2 - Wireless Subwoofer Kit)
- Wymiary (W x S x G w mm): 546 x 495 x 566
- Polimerowa szczotkowana okleina w kolorze czarnym
- Cokół malowany na satynową czerń

Dane techniczne:
- Pasmo przenoszenia: 18Hz-125Hz +/-3dB
- Maksymalne ciśnienie akustyczne: 122dB
- Wzmacniacz: całkowicie cyfrowy
- Moc wzmacniacza ciągła / szczytowa: 400W / 800W
- Głośnik niskotonowy: 15” (38.1cm), długa cewa, membrana Cerametallic, promieniowanie do przodu
- Materiał obudowy: MDF
- Rodzaj obudowy: Bass-reflex – wylot na panelu przednim
- Bezprzewodowość z WA-2 (Wireless Subwoofer Kit)
- Wymiary (wys. x szer. x gł.): 546 x 495 x 566 [mm]
- Waga: 34.2kg
- Wykończenie – szczotkowana, czarna okleina winylowa
- Cokół malowany na satynową czerń
- Regulacja: wzmocnienia, odcięcia niskich tonów, fazy (0 - 180˚), Auto Power

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Klipsch objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis dystrybutora (Konsbud hi-fi).Produkty powiązane