• -1 791,00 zł
Wzmacniacz sieciowy Cambridge EVO 150
search
 • Wzmacniacz sieciowy Cambridge EVO 150
 • Wzmacniacz sieciowy Cambridge EVO 150
 • Wzmacniacz sieciowy Cambridge EVO 150
 • Wzmacniacz sieciowy Cambridge EVO 150
 • Wzmacniacz sieciowy Cambridge EVO 150
 • Wzmacniacz sieciowy Cambridge EVO 150
 • Wzmacniacz sieciowy Cambridge EVO 150
 • Wzmacniacz sieciowy Cambridge EVO 150
 • Wzmacniacz sieciowy Cambridge EVO 150
 • Wzmacniacz sieciowy Cambridge EVO 150
 • Wzmacniacz sieciowy Cambridge EVO 150
 • Wzmacniacz sieciowy Cambridge EVO 150
 • Wzmacniacz sieciowy Cambridge EVO 150
 • Wzmacniacz sieciowy Cambridge EVO 150
 • Wzmacniacz sieciowy Cambridge EVO 150
 • Wzmacniacz sieciowy Cambridge EVO 150
 • Wzmacniacz sieciowy Cambridge EVO 150
 • Wzmacniacz sieciowy Cambridge EVO 150

Wzmacniacz sieciowy Cambridge EVO 150

12 790,00 zł
10 999,00 zł Zniżka 1 791,00 zł
Brutto

szt

PROMOCJA TRWA OD 24-05-2024 DO 31-08-2024

NOWA SERIA EVO
Ewolucja Hi-Fi

Ewolucja oznacza transformację. Ewolucja oznacza poprawę. Ewolucja oznacza postęp.

W Cambridge Audio oznacza to, że sprzęt hi-fi jest gotowy na dziś, może pasować do twojego stylu życia i wyglądać tak dobrze, jak brzmi. Oznacza to przejęcie ponad 50-letniego doświadczenia w dziedzinie audio i dopasowanie tego wszystkiego do jednego rewolucyjnego produktu.


To znaczy Evo.

Opracowaliśmy Evo, abyś mógł cieszyć się tym, co najlepsze z obu światów.

Możesz cieszyć się naszym niesamowitym, pełnym dźwiękiem hi-fi z całą jego precyzją, skalą i emocjonalną ekspresją. Ale możesz także cieszyć się tą niezwykłą jakością dźwięku z kompaktowego, wygodnego i dobrze wyglądającego systemu typu „wszystko w jednym”.

Evo to ogromny krok naprzód.


Minimalistyczny, ponadczasowy design

Kiedy Ged Martin usiadł w naszym londyńskim studio, aby zaprojektować Evo, był zdeterminowany, aby naszkicować projekt produktu, który będzie trwał przez wiele lat. Ged wie, że prostota jest najbardziej eleganckim aspektem wzornictwa przemysłowego, a Evo demonstruje mistrzostwo formy i linii.

Zaprojektował produkt, który wygląda klasycznie ponadczasowo.


Konfigurowalne panele boczne

Nasza historia zaczęła się od kultowego wzmacniacza P40. Tak więc, czerpiąc inspirację z drewnianych elementów wykończenia P40, Ged włączył piękne, dotykowe panele boczne z orzecha włoskiego do swojego eleganckiego projektu.

Wykorzystanie przez Evo najwyższej jakości materiałów obejmuje wybór paneli bocznych, zaprojektowanych w celu podkreślenia ponadczasowej prostoty projektu Evo i uzupełnienia twojego stylu życia.


Dziedzictwo i ewolucja hi-fi

Od ponad 50 lat projektujemy i budujemy wyjątkowy sprzęt audio. W tym czasie moda w hi-fi zmieniła się tak samo, jak moda w muzyce - ale zawsze byliśmy w czołówce.

Dlatego uważamy, że Evo to nie tylko najlepiej brzmiący odtwarzacz typu "wszystko w jednym'', jaki można kupić, jego konstrukcja spogląda w przyszłość, jednocześnie potwierdzając naszą bogatą spuściznę.


Wysokiej jakości dźwięk hi-fi

Zarówno EVO150, jak i EVO75 wykorzystują rewolucyjne wzmocnienie Hypex NCore klasy D - 150 watów na kanał w EVO150 i 75 watów na kanał w EVO75.

Dopóki Hypex NCore nie zmienił gry, wzmocnienie klasy D dotyczyło tylko zwartości i wydajności elektrycznej - ale Hypex NCore oferuje również oczywistą przewagę, jeśli chodzi o klarowność, rozdzielczość i wręcz muzykalność.

To duża część tego, co sprawia, że słuchanie Evo jest tak przyjemne i przekonujące.


Wyrażony w Londynie

Nawet najlepsze komponenty same w sobie nie zapewniają niesamowitego dźwięku. Nasz zespół inżynierów spędził setki godzin w londyńskim laboratorium, wnikając w każdy szczegół sposobu, w jaki Evo tworzy muzykę, aż do momentu kiedy byli w pełni usatysfakcjonowani.

Ponieważ jeśli nasi inżynierowie nie będą zadowoleni, jesteśmy pewni ze również i ty nie będziesz.


Wbudowany StreamMagic

Wygoda strumieniowego przesyłania muzyki jest oczywista - ale o co w tym wszystkim chodzi, jeśli nie brzmi świetnie?

Nasi wewnętrzni inżynierowie zaprojektowali StreamMagic jako najlepiej brzmiącą platformę do przesyłania strumieniowego na świecie - i po 10 latach jej rozwoju, dokładnie tak myślimy.

StreamMagic nieustannie ewoluuje, aby akceptować nowe formaty i usługi, co oznacza, że zawsze powinien być idealnym sposobem na strumieniowe przesyłanie muzyki cyfrowej.


Najwyższa dostępna jakość dla każdej usługi

Nie ma znaczenia, w jaki sposób uzyskujesz dostęp do cyfrowych plików audio - najnowsza generacja nagradzanej platformy StreamMagic sprawia, że brzmią lepiej niż kiedykolwiek.

Obsługiwany jest każdy aktualny format, od Roon po TIDAL Masters, Spotify Connect, Apple AirPlay 2, Chromecast i Qobuz z obsługą MQA.

StreamMagic jest gotowy na dostosowanie się do wszystkiego, co przyniesie przyszłość.


Uzupełnij swój system Evo

Jeśli dodasz głośniki Evo S do Evo, stanie się on uniwersalnym systemem Evo. Prawdziwa wygoda typu plug-and-play, bez żadnych kompromisów w zakresie jakości dźwięku, którą doskonaliliśmy przez te wszystkie lata.
Cambridge Audio EVO150Kluczowe cechy:

 • Prosty w użyciu, ekscytujący w słuchaniu
 • Bogata dynamika, ogromna skala i pełna kontrola zapewnia inspirujące brzmienie
 • Kompatybilny z każdym formatem, od winylu po cyfrowe przesyłanie strumieniowe i wszystko pomiędzy
 • Liczne wejścia cyfrowe i analogowe zapewniające szerokie możliwości systemu
 • Doskonały do współpracy z najszerszą gamą głośników
 • Wystarczająco mocny, aby bez problemu wysterować dwa zestawy głośników
Przyszłość technologoczina hi-fi już dziś jest dostępna

EVO150 przeniesie twoje audio w przyszłość. Dzięki wyjątkowemu wzmacniaczowi Hypex NCore Class D i naszej wiodącej w swojej klasie platformie strumieniowania muzyki StreamMagic, wszystko, co musisz zrobić, to dodać głośniki, aby cieszyć się doskonałą jakością dźwięku o wysokiej rozdzielczości z jednego eleganckiego, dyskretnego pudełka.

A dzięki zestawowi wejść cyfrowych i analogowych, a także wysokiej jakości przetwornikowi cyfrowo-analogowemu, EVO może być sercem Twojego systemu hi-fi przez wiele lat.


Uniwersalna prostota - po prostu dodaj głośniki

Połączenie inteligentnego przesyłania strumieniowego i wysokiej klasy wzmocnienia w jednym urządzeniu oznacza, że EVO potrzebuje tylko okablowania do zasilania sieciowego i głośników, aby zapewnić ekscytującą jakość dźwięku.

Przesyłanie strumieniowe muzyki z EVO oznacza pożegnanie się z metrowymi kablami połączeniowymi oraz przywitanie z intuicyjną, prostą funkcjonalnością w jednym eleganckim, dobrze wyglądającym pudełku.


Łatwy w konfiguracji, łatwy w użyciu

To nie może być prostsze. Podłącz EVO do zasilania a go podłącz do głośników. Następnie uruchom swoją ulubioną usługę strumieniowego przesyłania muzyki na smartfonie, tablecie lub gdziekolwiek i połącz się z Evo za pomocą aplikacji, Bluetooth lub wbudowanej obsługiwanej usługi przesyłania strumieniowego EVO. Wybierz melodię, naciśnij „play” i dostosuj głośność do swoich upodobań.

Dzięki dużemu, 6,8-calowemu wyświetlaczowi o wysokiej rozdzielczości Evo możesz nawet cieszyć się jasną, wyraźną i szczegółową grafiką albumów podczas słuchania usługi przesyłania strumieniowego.


Aplikacja StreamMagic

Aplikacja StreamMagic zapewnia kompleksową kontrolę nad całym systemem Evo, a także zapewnia dostęp do najpopularniejszych na świecie usług strumieniowego przesyłania muzyki o najwyższej jakości. Jest przejrzysty, logiczny i stabilny - dzięki czemu Evo zrobisz dokładnie to, czego chcesz, szybko i szczegółowo, z dowolnego miejsca w domu.

Oczywiście jeśli wolisz aplikację swojej ulubionej usługi strumieniowego przesyłania muzyki - to, nie ma problemu. Evo będzie tak samo reagować na twoje dane wejściowe i polecenia.


Świetna łączność

Dzięki zestawowi wejść cyfrowych i analogowych, Evo jest gotowy do dodania ulubionych źródeł - np. gramofonu lub odtwarzacza CD - i zbudowania szerszego systemu. Nawet źródła wideo mogą się przyłączyć - wystarczy podłączyć wyjście HDMI ARC telewizora do wejścia ARC Evo.

Bez względu na to, skąd pochodzi twoja muzyka, Evo sprawi, że będzie brzmiała najlepiej.


Wygoda Bluetooth. Jakość dźwięku HD

Nie ma nic prostszego i łatwiejszego niż przesyłanie strumieniowe przez Bluetooth. Evo osiąga maksimum jakości dzięki zastosowaniu aptX HD Bluetooth - bezprzewodowego przesyłania strumieniowego muzyki w wysokiej rozdzielczości z bezbłędną transmisją i niesamowicie realistycznym, przekonującym dźwiękiem.

Evo zapewnia bezprzewodową wygodę, jakiej potrzebujesz, bez żadnych kompromisów dźwiękowych.


Uwolnij słuchawki

Oprócz wyjścia 3,5 mm na słuchawki, Evo jest także nadajnikiem Bluetooth - więc jeśli wolisz słuchać muzyki słuchawkach bezprzewodowych, Evo ci to zapewni.


Świetny brytyjski dźwięk

Evo wykorzystuje najlepsze komponenty, takie jak 32-bitowe przetworniki cyfrowo-analogowe ESS Sabre o wysokiej rozdzielczości - a następnie wykorzystujemy wszystkie nasze ponad 50-letnie doświadczenie w dziedzinie audio. Rezultatem jest Great British Sound, z którego jesteśmy znani.


Kompletna kontrola

Evo jest intuicyjny i łatwy w obsłudze, bez względu na to, czy używasz jego w pełni funkcjonalnego pilota, prostej i eleganckiej aplikacji sterującej, czy też fizycznych elementów sterujących i dużego, jasnego, szczegółowego wyświetlacza na konsoli.


Zgrabne i łatwe umieszczenie

Evo o szerokości zaledwie 305 mm będzie idealnie pasował wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Ale dzięki pięknemu wzornictwu i wszechstronnemu wyglądowi naprawdę zasługuje na centralne miejsce.


Świetny dla gramofonów

Jeśli chcesz podłączyć gramofon, wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy Evo 150 jest bardzo wygodny dla gramofonów bez wbudowanego przedwzmacniacza.Dane techniczne:

 • Moc wyjściowa: 150W przy 8 Ohms
 • Amplification: Class-D Hypex Ncore®
 • Przetwornik DAC: ESS Sabre ES9018K2M
 • Pasmo przenoszenia: 20Hz – 20kHz +0/-3dB
 • Analogowe wejścia audio: 1 x RCA, 1 x zbalansowane XLR, 1 x Moving Magnet Phonostage
 • Cyfrowe wejścia audio: 2 x optyczne TOSLINK, 1 x koaksjalne S/PDIF, 1 x TV ARC
 • Wejście USB audio: USB Type B conforming to USB Audio Class 1 or USB Audio Class 2 (user selectable)
 • Bluetooth: 4.2 A2DP/AVRCP supporting SBC, aptX and aptX HD codecs
 • Kompatybilność: optyczne TOSLINK: tylko 16/24bit 32-96kHz PCM, koaksjalne S/PDIF: tylko 16/24bit 32-192kHz PCM, USB Audio Class 1: Up to 24-bit 96kHz (asynchronous) USB Audio Class 2: Up to 32-bit 384kHz (asynchronous) and up to DSD 256 Bluetooth: 4.2 A2DP/AVRCP supporting up to aptX HD (24bit 48kHz) UPnP, Local USB media, Airplay 2, Chromecast built-in, Internet Radio, Spotify Connect, TIDAL, Qobuz, Roon Ready.
 • Obsługiwane formaty audio: ALAC, WAV, FLAC, AIFF, DSD (x256), WMA, MP3, AAC, HE AAC AAC+, OGG Vorbis
 • Wyjścia: głośnikowe A+B, słuchawkowe 3.5mm, wyjście przedwzmacniacza, wyjście subwooferowe, bluetooth: 4.2 A2DP/AVRCP wspiera aptX HD
 • Sieć ethernet: IEEE 802.3, 10 Base-T or 100 Base-T
 • Sieć Wi-Fi: Dual Band 2,4/5 [GHz]
 • Maksymalny pobór mocy: 700W
 • Pobór mocy w trybie czuwania: <0,5W
 • Wymiary (szer. x wys. x głęb.): 305 x 90 x 305 [mm]
 • Waga: 5,3kgZawartość opakowania:

 • Cambridge Audio Evo 150 All-in-One player,
 • Instrukcja obsługi,
 • Przewodnik bezpieczeństwa,
 • Kabel zasilający,
 • Pilot zdalnego sterowania,
 • 3 x Baterie AAA,
 • Konfigurowalne panele boczneWarunki gwarancji:
Sprzęt marki Cambridge objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis dystrybutora (Audio Center Poland).

Najniższa cena ostatnich 30dni przed promocją: 11111zł

EVO150