Głośnik sufitowy Kef Ci160QR
search
 • Głośnik sufitowy Kef Ci160QR
 • Głośnik sufitowy Kef Ci160QR
 • Głośnik sufitowy Kef Ci160QR

Głośnik sufitowy KEF Ci160QR

2 798,00 zł
Brutto

para


Głośnik instalacyjny sufit/ściana podtynkowy okrągły KEF Ci160QR


Wysokiej klasy głośnik do zabudowy.

Charakteryzuje się złożonym ustawieniem sterownika Uni-Q firmy KEF “usiądź w dowolnym miejscu”, w którym głośnik wysokotonowy umieszczany jest w centrum akustycznym stożka basowego/średniotonowego, dzięki czemu głośnik wysokotonowy i głośnik niskotonowy działają jak jedno źródło punktowe, które rozprowadza dźwięk szeroko i równomiernie w całym pomieszczeniu. Produkty serii Ci Q, w połączeniu z dyskretną konstrukcją Ultra Thin Bezel (UTB) oferującą najcieńsze z możliwych widocznych obramowań wokół głośnika, zapewniają ogromną swobodę ustawiania głośników.

Chowaj głośniki nie głos

W przypadku muzyki i filmów sprzęt powinien bezbłędnie zapewniać dokładny, trójwymiarowy dźwięk– zadziwiająco czysty i uderzająco realistyczny, czyli taki którego oczekuje się od najlepszych tradycyjnych głośników. I to właśnie gwarantuje seria Ci.

Pasja firmy KEF w osiąganiu doskonałości akustycznej

widoczna jest w każdym modelu. Dzięki połączeniu radykalnie innowacyjnych rozwiązań technicznych ze złożonymi technologiami konstrukcyjnymi seria Ci osiąga to co uznawano kiedyś za niemożliwe - kompaktowe głośniki z instalacją dostosowaną do potrzeb klienta, które brzmią równie zniewalająco jak system hi-fi o jakości odpowiedniej dla audiofila, niezależnie od miejsca siedzenia.

Sprzęt ma nienaganny wygląd

bo mode Ci firmy KEF charakteryzuje uniwersalność zastosowań. Seria składa się zarówno z malutkich głośników o wielkości opraw oświetlenia punktowego montowanych na suficie jak i uruchamianych mechanicznie głośników do kin domowych wysokiej jakości, które przesuwają się w odpowiednie miejsce po dotknięciu przycisku. Każdy z nich można stosować w trudnych warunkach, takich jakie panują w łazienkach czy na łodziach.

Wszystkie głośniki firmy KEF są dźwiękowo dopasowane,

zatem każda kombinacja określona dla różnych obszarów słuchania będzie miała taką samą barwę dźwięku, zapewniając doskonale spójne studio.

Szybka, łatwa instalacja

to zaleta, którą zawsze doceniali instalatorzy serii Ci. Głośniki serii Ci można zamontować szybko, nawet nieposiadając specjalnych umiejętności. Wystarczy wykorzystać unikalne właściwości rozwiązań konstrukcyjnych firmy KEFP i przejść kilka prostych kroków. Zaraz po wycięciu otworu i poprowadzeniu kabla wybrany przez użytkownika obszar wypełni wspaniały, wysokiej jakości dźwięk.
Dane techniczne:

 • Nominalna impedancja 8Ohm
 • Czułość (2,83 V @ 1m) 89dB
 • Pasmo przenoszenia +/-6dB 38Hz - 34kHz
 • Częstotliwość na zwrotnicy 3kHz
 • Głośniki: niskotonowy: 160mm; wysokotonowy: 19mm
 • Rekomendowana moc wzmacniacza 10-125 [W]
 • Wymiary zewnętrzne średnica Ø: 234,6mm, głębokość: 98mm
 • Wymiary otworu montażowego: średnica Ø:196mm, głębokość: 91mmCena za parę - 2szt

Ci160QR

Zobacz także