• -130,00 zł
Głośnik bluetooth Cambridge Audio Minx Go v.2
search
  • Głośnik bluetooth Cambridge Audio Minx Go v.2

WYPRZEDAŻ EKSPOZYCJI Głośnik bluetooth Cambridge Audio Minx Go v.2

599,00 zł
469,00 zł Zniżka 130,00 zł
Brutto

szt

WYPRZEDAŻ TRWA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW


Minx Go

Używając najnowszej technologii Minx Go natychmiastowo pobiera ją strumieniowo z telefonu, tabletu lub komputera.

Ale nie daj się zwieść jego rozmiarom, Minx Go wystarczajaco dużo mocy, aby wypełnić pomieszczenie głęboką, dźwięczną i wciągajacą jakością.

W skrócie

  • Szybka i latwa konfiguracja
  • Muzyka strumieniowa z iPhona, iPada, smartfona, tabletu lub komputera
  • Słuchanie ulubionych, internetowych stacji radiowych
  • Niewiarygodny dzwiek, który wypelnia pokój
  • Elegancka konstrukcja stworzona, aby trwać
  • Dostępny w kolorze czarnym satynowym

Sparuj z nim swoje urządzenie i odtwarzaj dźwięk

Połącz bezprzewodowo Minx Go z dowolnym telefonem, tabletem lub komputerem, wyposażonym w Bluetooth.

Twoja muzyka wszędzie...

Wspaniała wydajność, aby wypełnić twój pokój muzyką

Łączy się ze wszystkimi urządzeniami z Bluetooth

Akumulator umożliwiający pracę do osiemnastu godzin, gdziekolwiek jesteś…

 

 

Duża wytrzymałość na całodzienne odtwarzanie muzyki … !

Najlepsze ze wszystkiego, Minx Go wyposazono w akumulator, wykonany za pomocą najnowszych technologii, dzięki czemu można cieszyć się muzyką, gdy jesteś w domu oraz w podróży.

Minx Go pamięta do ośmiu urządzeń, z którymi był parowany, więc rodzina i przyjaciele też mogą cieszyć się swoją ulubioną muzyką. A gdy wracasz wystarczy nacisnąć przycisk odtwarzania…

Wydajność dźwięku zgodnie z zasadą „Najpierw dźwięk”.

Jak każdy produkt firmy Cambridge Audio, Minx Go zaprojektowano przez nasz zespól projektowy tutaj, w Londynie. Nasi eksperci polaczyli swa wiedze o systemie Hi-fi i glosnikach z najnowsza technologia cyfrowego przetwarzania sygnalu (DSP), aby dac zmasowana moc z najmniejszego mozliwego urzadzenia. Wynikiem jest wyraziste, jasne, głębokie brzmienie, które naprawdę wypełnia pomieszczenie muzyka.

Zewnętrznie jest mały, ale Minx Go jest wypełniony pięcioma głośnikami wysokiej jakości, aby odtwarzać ulubiona muzykę w wyjątkową szczegółowością. Być może największą niespodzianką jest ilość basów, którą Minx Go wydobywa z siebie dzięki pomocniczemu radiatorowi basów, starannie zintegrowanemu z panelem tylnym, co daje wrażenie, że słuchasz czegoś znacznie większego.

Jeśli więc myślisz, ze wiesz, jak brzmi „dobry” przenośny system, pomyśl jeszcze raz. Minx Go zapewnia przyspieszający bicie serca, wypełniający pomieszczenie dźwięku, jak nic do tej pory.

Zabierz Go i swoją muzykę, gdziekolwiek idziesz. 

Mały i całkowicie przenośny, Minx Go jest dobrze dopasowany do najmniejszych pomieszczeń i idealnie nadaje się, aby go wsunąć do nocnej torebki, ukryć na kuchennej półce lub położyć na biurku. Gdziekolwiek jesteś, Minx Go jest zoptymalizowany tak, aby brzmieć niesamowicie, w domu, w biurze, czy w podróży.

I tak przez cały czas, dzień i noc

Wyposażony w najnowszy, inteligentny akumulator litowo-jonowy, Minx Go moze byc uzywany w ruchu, przez niewiarygodne 18 godzin odtwarzajac muzyke bez kabli. 

Akumulator laduje sie szybko, a pelne naladowanie osiaga po dwóch godzinach. A po podłączeniu do sieci elektrycznej Minx Go moze byc uzywany do zasilania tabletu lub telefonu komórkowego, bo posiada gniazdo USB. 

Wejście zewnętrzne

Oprócz bezprzewodowego przesyłania dżwięku możesz również polepszyć wydajność dżwięku innych urzadzeń, takich jak odtwarzacz MP3, iPod lub nawet telewizor. Po prostu podłącz urządzenie do Minx Go, aby wypełnić dźwiekiem pokój.

 

Zaprojektowany tak, aby pasował do całego świata

Zmyślny w środku, śliczny na zewnątrz, Minx Go jest zbudowany tak, a piękne satynowe czarne wykończenie wygląda świetnie w domu. Minx Go ma wyposażeniu podróżne etui, gdy jesteś w drodze…

Warunki gwarancji:
Głośniki marki Cambridge objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną metodą door-to-door przez autoryzowany centralny serwis dystrybutora (Audio Center Poland).


WYPRZEDAŻ - dotyczy sztuki będącej na ekspozycji - minimalne ślady użytkowania.

Go v.2