Kabel głośnikowy Chord Odyssey X SET
search
  • Kabel głośnikowy Chord Odyssey X SET
  • Kabel głośnikowy Chord Odyssey X SET

Kabel głośnikowy Chord Odyssey X SET

1 320,00 zł
Brutto

kpl

Długość: 2x2m


Odyssey X, najbardziej popularny i najbardziej kompatybilny z wszystkimi systemami kabel głośnikowy jaki produkuje Chord, pozwala utrzymać budżet na rozsądnym poziomie, zarówno w średnim zakresie cenowym, jak i w systemach referencyjnych. Niezależnie od systemu, w którym kabel ten jest zastosowany, możemy być pewni, że dynamika przenoszonego dźwięku będzie wyjątkowa, podobnie jak realistyczne brzmienie instrumentów. Dźwięk talerzy perkusji jest znacznie bardziej realistyczny, a brzmienie gitary i pianina akustycznego jest żywsze; ta zdolność do przenoszenia nawet najmniejszych sygnałów oznacza, że systemy audio wyposażone w kabel Odyssey X, będą niezwykle muzykalne. To dzięki temu kabel ten przez pięć lat z rzędu otrzymywał nagrodę „Hi-Fi News Best Speaker Cable”.

Kable zbudowane są z 19 żył z posrebrzanej miedzi beztlenowej w izolacji z PTFE. Są one grubsze od przewodów, które występują w kablu Rumour i zapewniają lepsze brzmienie wszystkich instrumentów (głosów, bębnów, gitar i instrumentów akustycznych). Kabel Odyssey X warto zastosować niezależnie od ceny systemu i bez względu na używane głośniki.

Dane techniczne:

Przewody: 19-żyłowy kabel 2 x 12 AWG z posrebrzanej miedzi beztlenowej
Konfiguracja: konfigurowane parami skrętki
Izolacja przewodu: PTFE (politetrafluoroetylen). Wierzymy, że stosując przewody posrebrzane, chcąc uzyskać możliwie neutralną charakterystykę dźwięku, należy użyć izolacji PTFE. Przewód biały z czerwonym paskiem jest przewodem dodatnim, biały ujemnym.
Płaszcz zewnętrzny: PVC
Średnica: 8mm
Kolor: biały

Końcówki: srebrzone wtyki bananowe Chord Ohmic.

Odyssey X SET

Zobacz także