Agnieszka Hekiert - Soulnation CD
search
  • Agnieszka Hekiert - Soulnation CD

Agnieszka Hekiert - Soulnation CD

40,00 zł
Brutto

szt

"Długotrwała współpraca wybitnego bułgarskiego pianisty Konstantina Kostova i wokalistki Agnieszki Hekiert zaowocowała kolejną, doskonałą w swoim brzmieniu płytą "Soulnation". Połączenie słowiańskiej duszy z bułgarską wirtuozerią, oplecione głębokim brzmieniem kontrabasu i niesamowitymi rytmami perkusji (grają zdobywcy amerykańskiej nagrody Grammy - Paweł Pańta oraz Cezary Konrad). Ta płyta dotyka, porusza, nie pozostawia obojętnym, łamie wszelkie bariery. Szalone improwizacje przeplatają się z wrażliwymi opowieściami, a energia płynąca od samej wokalistki wydaje się łączyć nas ze źródłem. Tę płytę trzeba przeżyć.

Agnieszka Hekiert to wokalistka jazzowa, od 2009 roku współpracująca z wybitnym artystą sceny jazzowej Bobbym McFerrinem, jak również z Trio Krzysztofa Herdzina (owocem współpracy jest płyta "Night And Day Swing") oraz Leszkiem Żądło i bułgarskim Trio w Monachium(dzięki tej współpracy powstała płyta "European Impressions" wkrótce dostępna również w Polsce). Sama wciąż ma okazję pracować pod okiem najlepszych: WeBe3, Rhiannon,

Roger Treece i w końcu Bobby McFerrin, z którym oprócz warsztatów zaśpiewała już wiele wspólnych koncertów (w projekcie Vocabularies).

Początkowo jej kariera rozkwitała tylko w Polsce, z czasem doceniana również w Europie." – Wydawca.

Tracklista:

1. Genesis 
2. Deszcz 
3. Porządek świata 
4. Ederlezi 
5. Lullaby 
6. Ja wierzę 
7. Rosice 
8. Transinspiracja 
9. On z nią 
10. Wy to wiecie 

EAN 5903111494285
Format CD
Nośnik CD
Liczba nośników 1
Data premiery 30.10.2019
Soulnation CD