• Obecnie brak na stanie
Przetwornik DAC EverSolo DAC-Z8
search
  • Przetwornik DAC EverSolo DAC-Z8
  • Przetwornik DAC EverSolo DAC-Z8
  • Przetwornik DAC EverSolo DAC-Z8
  • Przetwornik DAC EverSolo DAC-Z8
  • Przetwornik DAC EverSolo DAC-Z8
  • Przetwornik DAC EverSolo DAC-Z8

Przetwornik DAC EverSolo DAC-Z8

3 149,00 zł
Brutto

szt

Przetwornik DAC ze wzmacniaczem słuchawkowym EverSolo DAC-Z8
EverSolo DAC-Z8 to wydajny, wykonany w wysokiej jakości, w pełni symetryczny DAC klasy high-end firmy EverSolo należącej do znanej marki Zidoo. Marka Eversolo koncentruje się głównie na rozwoju produktów do profesjonalnego masteringu oraz odtwarzania i dekodowania dźwięku w wysokiej rozdzielczości. DAC-Z8 to obecnie najwyższy model serii DAC (pierwsza generacja). Dostępny jest też tańszy model DAC-Z6.

DAC-Z8 produkcji Eversolo to przetwornik cyfrowo-analogowy z przedwzmacniaczem i wzmacniaczem słuchawkowym oparty na XMOS XU316 oraz wydajnym układzie ES9038Pro. Konwertuje on każde z 4 wejść cyfrowych: USB-B, USB-C, koaksjalne, optyczne na analogowe w postaci symetrycznej na konektorach XLR lub niesymetrycznej na konektorach RCA zapewniając niezrównaną jakość dźwięku analogowego. Wyjście słuchawkowe 6,35mm obsługuje słuchawki o impedancji 16 – 300 [Ω]. Interfejsy wejściowe USB typu B (USB DAC) oraz USB typu C pozwalają na podłączenie komputerów, streamerów i urządzeń mobilnych. Moduł bluetooth Qualcomm QCC5125 obsługujący wersję 5.0 umożliwia dekodowanie dźwięku o wysokiej rozdzielczości (wsparcie formatów: SBC/AAC/aptX/aptX LL/aptX HD/LDAC).Zastosowanie interfejsów wejściowych:

- USB DAC (komputer, streamer)

- USB-C (urządzenia mobilne, takie jak smartfony czy tablety)

- Optyczne, koaksjalne (streamer, odtwarzacz CD itp.)

- Bluetooth 5.0 (urządzenia mobilne)Obsługa DSD Native, PCM768, MQA Obsługuje dekodowanie do DSD512, PCM 768kHz@32bit, a także format MQA (maks. 352,8kHz). Posiada niezależne dekodowanie sygnałów XLR i RCA, co pozwala skutecznie uniknąć zakłóceń między kanałami przy jednoczesnym odtwarzaniu na obu wyjściach. W analogowej części audio wykorzystano dużą liczbę precyzyjnych rezystorów i kondensatorów, a także w pełni symetryczny, wielostopniowy obwód wzmacniacza operacyjnego, zapewniający niski poziom szumów i zniekształceń.

Wyświetlacz LCD DAC jest wyposażony w 3-calowy kolorowy wyświetlacz LCD oraz stabilny, płynnie działający system operacyjny, prosty interfejs użytkownika, różnorodne, spersonalizowane ustawienia menu, dostępny wybór wyświetlania różnych mierników i informacji o specyfikacji audio.

Dedykowana aplikacja mobilna Wygodne sterowanie urządzeniem poprzez Bluetooth zapewnia dedykowana aplikacja mobilna Eversolo Controller na Androida oraz iOS.Wyjścia:

- Headphone output — wyjście słuchawkowe audio jack 6,35mm (przy podłączeniu odcina sygnał na XLR/RCA; należy wybrać w ustawieniach tryb wzmocnienia w zależności od rodzaju słuchawek)

- RCA output — wyjście RCA do podłączenia na wzmacniacz lub głośniki aktywne

- XLR balanced output — symetryczne wyjścia XLR do podłączenia na wzmacniacz lub głośniki aktywne (polaryzację można zmienić w ustawieniach DACa z poziomu menu; podobnie z ustawieniem separacji sygnałów RCA i XLR)Wejścia (źródło sygnału należy wybrać w ustawieniach):

- Coaxial/Optical input — wejście optyczne S/PDIF oraz koaksjalne (np. do podłączenia odtwarzacza CD)

- USB-B – wejście USB DAC (do połączenia z komputerem; wymagana jest instalacja sterownika na systemy Windows, brak konieczności instalacji na komputerach Mac)

- USB-C – wejście do podłączenia urządzenia mobilnego (smartfon / tablet) za pomocą kabla OTG USB-C <=> USB-C (urządzenia z Androidem) lub Lightning <=> USB-C (urządzenia z iOS)

- Bluetooth input — złącze na antenkę; urządzenie ma wbudowany odbiornik Bluetooth (podczas parowania należy szukać nazwy: „DAC-Z8”)

Update — port USB do aktualizacji oprogramowania urządzenia
Parametry techniczne:

Obudowa Lotniczy stop aluminium

Wyświetlacz 3-calowy ekran LCD

DAC ES 9038Pro

Procesor audio XMOS XU316

Układ OPA 10 × OPA1612

Zasilanie AC 110~240V 50/60Hz

Moduł Bluetooth
- moduł Qualcomm QCC5125, BT 5.0
- wsparcie protokołów: SBC / AAC / aptX / aptX LL / aptX HD / LDAC

Wejście USB-B (USB DAC), USB-C Wsparcie: Windows (7, 10), Mac, Android i iOS Format audio do DSD512, PCM 768kHz 32Bit (stereo), MQA

Wejście optyczne / koaksjalne Format audio do stereo PCM 192kHz 24Bit, DSD64 DoP, MQA

Wyjście analogowe audio
- przedwzmacniacz: XLR (symetryczne), RCA
- wzmacniacz słuchawkowy: audio jack 6,35mm

Sterowanie
- pilot,
- aplikacja mobilna,
- gałka na przednim panelu

Rekomendowana impedancja słuchawek 16-300 [Ω]
- tryb niskiego wzmocnienia: 16-32 [Ω],
- tryb wysokiego wzmocnienia: 32-300 [Ω]

Moc znamionowa 9W

Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 270 x 187 x 50 [mm]


Warunki gwarancji:
Sprzęt marki EverSolo objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis dystrybutora.

DAC-Z8