Głośnik sieciowy Sonos One gen.2

Nowe

1 099,00 zł

Więcej informacji

GŁOŚNIK SIECIOWY SYSTEMU SONOS ONE GEN.2
Sonos One czerpie inspiracje z niepozornego, ale potężnego modelu Play:1. Dodatkowo uzupełniony został w dwa wzmacniacze impulsowe z wbudowanymi sterownikami niestandardowymi, a wszystko drobiazgowo dostrojone do wyjątkowej architektury akustycznej głośnika.

Sonos One łączy się bezprzewodowo z głośnikami domowego systemu dźwiękowego Sonos w innych pomieszczeniach, więc będzie można go rozbudować, kiedy przyjdzie na to czas.Ciesz się zaskakująco bogatym, wypełniającym przestrzeń dźwiękiem z inteligentnego głośnika, gotowego na aktywację sterowania głosowego.Podłącz dwa głośniki Sonos One w tym samym pomieszczeniu, a natychmiast uzyskasz brzmienie stereofoniczne; dodaj Sub, by pogłębić basy. Albo sparuj z głośnikiem telewizyjnym Playbar lub Playbase, aby uzyskać bezprzewodowy dźwięk stereofoniczny kina domowego.Sonos One pozwala na włączanie muzyki i sterowanie nią za pośrednictwem komend głosowych. Użyj swojego głosu lub aplikacji Sonos, aby z jednego miejsca sterować i zarządzać muzyką w całym domu: Amazon Music, Spotify, Pandora, Apple Music, radio, podcasty i nie tylko. (sterowanie głosowe nie jest jeszcze obsługiwane w każdym kraju - funkcja ta będzie dostępna, gdy zarówno usługa Sonos, jak i obsługa głosowa zostaną aktywowane w danym regionie).Ciesz się zaskakująco bogatym, wypełniającym przestrzeń dźwiękiem z inteligentnego głośnika, gotowego na aktywację sterowania głosowego.Połącz bezprzewodowo z innym głośnikiem domowego systemu dźwiękowego Sonos i słuchaj, czego zapragniesz w jednym pokoju lub we wszystkich naraz.Za sprawą eleganckiego wzornictwa, trwałej metalowej maskownicy i dwóch wersji kolorystycznych — czarnej i białej z delikatnym matowym wykończeniem — doskonale wkomponuje się w każdą przestrzeń.
Najważniejsze cechy:

  • wygodne przyciski dotykowe są doskonałą alternatywą, gdy nie masz pod ręką telefonu
  • odporny na wilgoć, idealny do łazienki lub ogrodu
  • funkcja AirPlay
  • nowy procesor oraz większa ilość pamięci
Warunki gwarancji:
Głośniki marki SONOS objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis dystrybutora (Horn).