Słuchawki Audio-technica ATH-AVC500

ATH-AVC500

Nowe

319,00 zł

Więcej informacji

Audio-Technica ATH-AVC500 to najnowsze, wysokiej klasy słuchawki wokółuszne hi-fi. Zamknięte, aluminiowe obudowy z systemem antywibracyjnym skrywają zaawansowane przetworniki (53mm) z cewkami CCAW.

Słuchawki idealnie sprawdzają się w połączeniu z domowymi systemami audio i wideo. ATH-AVC500 odtwarzają dźwięki z niezwykle szerokiego zakresu częstotliwości – od 10Hz do 25kHz – prezentując pełną dynamikę muzyki i wszystkie niuanse zapisane w materiale audio. Pełnię brzmienia najniższych tonów wydobywają specjalne porty (bass-ports), dzięki którym bas jest głęboki i niezwykle mocny.

Model Audio-Technica ATH-AVC500 nie tylko zapewnia czyste brzmienie, lecz także gwarantuje wysoki komfort użytkowania, nawet podczas wielogodzinnych odsłuchów. To zasługa zastosowania miękkich poduszek wokółusznych oraz samodopasowującego mechanizmu, dzięki któremu pasek nagłowny automatycznie dostosowuje się do wielkości i kształtu głowy. Słuchawki wyposażone są w przewód o długości 3 m, zakończony wtykiem mini jack (3,5mm). W przypadku konieczności zastosowania wtyczki jack użytkownicy mogą skorzystać z dołączonej przejściówki 3,5mm/6,3mm. 


Dane techniczne:

Typ Wokółuszne
Przeznaczenie Uniwersalne
Impedancja (Ω) 40
Pasmo przenoszenia (Hz) 10Hz – 25kHz
Czułość (dB/V) 106dB/mW
Długość przewodu (m) 3
Konstrukcja Zamknięta
Złącze 3,5mm (Mini Jack), 6,3mm (Jack)
Odłączany przewód Nie
Składanie Nie
Aktywna redukcja hałasu Nie
Sterowanie + mikrofon Nie
Futerał Nie
Waga [g] 210