WYPRZEDAŻ EKSPOZYCJI Słuchawki Ultrasone Signature Studio

Signature Studio

Nowe

1 111,00 zł

1 990,00 zł

-879,00 zł

Więcej informacji

WYPRZEDAŻ TRWA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

Ultrasone Signature StudioW przypadku Signature STUDIO, słuchaliśmy bardzo uważnie...
Podczas projektowania Signature STUDIO słuchaliśmy bardzo uważnie. Muzycy i inżynierowie dźwięku z całego świata wnieśli niezliczone pomysły podczas tworzenia tego modelu. Zachęcili nas do zakwestionowania status quo i opracowania zestawu słuchawek studyjnych ULTRASONE o rozdzielczości, solidności i wysokim ekranowaniu, które zachwycą nawet najbardziej wymagających użytkowników.Doskonałe w studiu i w trasie
Signature STUDIO został zaprojektowany z myślą o nowoczesnych profesjonalnych zastosowaniach audio: obejmują one również zastosowania mobilne – na przykład podczas edycji dźwięku na notebooku – lub na żywo. Wybór przetwornika zapewnia, że materiał audio może być prawidłowo oceniany z największą gamą odtwarzaczy audio. Od wyjścia audio Apple™ MacBook Pro® do profesjonalnego wzmacniacza słuchawkowego – Signature STUDIO zapewnia precyzyjne odtwarzanie dla wszystkich źródeł dźwięku.Cicha praca: trwa nagranie!
Opracowując Signature STUDIO, skupiliśmy się na zastosowaniach studyjnych i profesjonalnych aplikacjach mobilnych. W przypadku tych ostatnich potrzebujesz jednej rzeczy: ciszy! Dzięki zamkniętej konstrukcji Signature STUDIO oddziela Cię od świata zewnętrznego, dzięki czemu możesz całkowicie skupić się na swojej pracy. Ta jakość sprawia, że Signature STUDIO jest również mile widzianym partnerem w studio nagraniowym.Tytan w jego sercu: przetwornik dźwięku
Sercem Signature STUDIO są powlekane tytanem 40-milimetrowe przetworniki dźwięku Mylar. Jest to idealna średnica zapewniająca wiarygodną ocenę dźwięku. Z zakresem częstotliwości od 8 do 40000Hz, Signature STUDIO obejmuje widmo większe niż zakres ludzkiego słuchu. Powłoka z jednego z najtwardszych materiałów na świecie gwarantuje wysoką rozdzielczość i precyzyjne odtwarzanie materiału audio.Solidna konstrukcja do użytku profesjonalnego
ULTRASONE Signature STUDIO emanuje profesjonalną elegancją. Solidna i przemyślana konstrukcja PRO jest przeznaczona do codziennego użytku w studiu nagraniowym lub w podróży. Mówiąc prościej: Signature STUDIO został zaprojektowany do wymagających zastosowań. Oznacza to, że używamy tego samego wytrzymałego tworzywa sztucznego z serii PRO, o sprawdzonej i przetestowanej trwałości, do pałąka na głowę i nausznic.

Wysoki komfort noszenia podczas długich sesji studyjnych
Wraz z technologią S-Logic® Plus – umożliwiającą wielogodzinną pracę z dźwiękiem niemal bez zmęczenia – połączenie wygodnej wyściółki Signature STUDIO i minimalnej wagi zaledwie 290 gramów zapewnia komfortowe, długotrwałe użytkowanie. Słuchawki automatycznie dostosowują się do fizjonomii użytkownika. Oddychające materiały zapobiegają poceniu się małżowin usznych. Pozwala to skupić się na konkretach: muzyce.Najwyższa klasa dzięki produkcji w fabryce macierzystejKażdy egzemplarz Ultrasone Signature Studio jest wykonywany ręcznie z najwyższą starannością przez naszych bawarskich specjalistów w fabryce firmy.

 
Do zestawu dołączono wszystkie akcesoria, które mogą być potrzebne profesjonalnemu użytkownikowi Signature Studio: trwały, 3-metrowy kabel zakończony jackiem 6.3-mm do stosowania w studio oraz drugi, krótszy (1.2 m) kabel z 3.5-mm mini-jackiem do podłączania do notebooka, urządzenia nagrywającego bądź interfejsu audio.Najważniejsze cechy:

  • Konstrukcja: słuchawki dynamiczne zamknięte
  • Technologia S-Logic® Plus
  • Ekranowanie z mumetalu – technologia ULE
  • Impedancja 32Ω
  • Przetwornik/rozmiar: Mylat/tytan, 40mm
  • Pasmo przenoszenia: 8 – 40 000 [Hz]
  • SPL: 98dB
  • Waga: 290g
  • Wyprodukowane ręcznie w NiemczechWarunki gwarancji:
Sprzęt marki Ultrasone objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis dystrybutora (Audio Center Poland).