Obniżka! Słuchawki Ultrasone Performance 860 Zobacz większe

Słuchawki Ultrasone Performance 860

Performance 860

Nowe

1 169,10 zł

-10%

1 299,00 zł

Więcej informacji

Hasło reklamowe nowej serii słuchawek Ultrasone brzmi "Statement of Sound & Design". Oznacza to, że nowa linia została zaprojektowana z myślą o profesjonalistach i entuzjastach dźwięku hi-fi, stawiających sprzętowi najwyższe wymagania. Tak w studiu, jak w domu i w drodze.

Stawiając sobie za cel profesjonalną jakość dźwięku, ekskluzywny design oraz high-endową technologię, firma Ultrasone dołożyła starań, by ten produkt był dopracowanych w najmniejszych szczegółach. Podstawą konstrukcji są opatentowane przez Ultrasone technologia S-Logic Plus oraz system ekranowania ULE, chroniący użytkownika przed promieniowaniem elektromagnetycznym. Kombinacja delikatnego, matowego lakieru z połyskliwymi akcentami daje nausznicom swobodną elegancję i jest najlepszym dowodem kunsztu ich twórców. Złocony przetwornik zapewnia niewiarygodną liniowość.

Rozmiar nie ma znaczenia, kiedy chodzi o komfort.

Kwestia komfortu była priorytetem podczas etapu projektowania nausznic serii Performance. Żaden użytkownik słuchawek nie chce irytować się, próbując dopasować słuchawki. Każdy z kolei chciałby po prostu zapomnieć, że w ogóle ma je na głowie. Wysokogatunkowa skóra nausznic zawiera piankę, zapamiętującą kształt głowy. Przez to dokładnie dopasowuje się do użytkownika, oferując możliwie najlepszą ochronę przed zewnętrznymi hałasami. Dokładnie dopasowujący się, wygodny pałąk dopełnia znakomitego komfortu. W fazie testów linii Performance zadbano, aby słuchawki były w stanie dopasować się do każdej głowy.

Wszystkie modele serii Performance dostarczane są z odłączanymi kablami. Model 860 wyposażony jest w prosty, odłączany kabel zakończony 3.5mm jackiem oraz złoconą, nakręcaną przejściówkę 6.3mm.

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany, objęty 24-miesięczną gwarancją polskiego dystrybutora.

Funkcjonalność

Słuchawki audiofilskie to najwyższej klasy produkty przeznaczone do odsłuchu muzyki na poziomie studyjnym, a nawet wyższym.

Największą zaletą słuchawek audiofilskich jest ich niezwykle korzystny stosunek jakości do ceny. Uzyskanie podobnej klasy dźwięku z systemu stereo wymaga kilku, a nawet kilkunastokrotnie większych nakładów. Ich wadą jest wymóg stosowania dedykowanego wzmacniacza, o dopasowanej prądowo charakterystyce. Wynika to z dużego zapotrzebowania na moc, bez której słuchawki audiofilskie pracują na ułamek swoich możliwości.

Specyfikacja techniczna

Przetworniki: Dynamiczne
Konstrukcja obudowy: Zamknięte
Impedancja: 32 Ohm
Skuteczność: 94dB
Pasmo przenoszenia: 10 - 28.000Hz
Długość przewodu: 3m
Typ wtyku: 3,5mm mini jack
Typ wtyku: Prosty
Regulacja głośności: NIE
Mikrofon: NIE
Etui ochronne: TAK
Redukcja szumów: NIE
Rozmiar przetwornika: 40mm
Obrotowa słuchawka: NIE
Przewód do słuchawki: Lewa
INNE: ekranowanie ULE, chroniące przed promieniowaniem elektromagnetycznym
:: technologia S-Logic™ PLUS kreuje realistyczną scenę dźwiękową
:: automatyczne dopasowanie do kształtu głowy
:: przetwornik 40mm, membrana PET, magnes NdFeB
:: neoprenowe etui transportowe w zestawie
Waga bez kabla: 274g
Gwarancja: 24 miesiące

Produkty powiązane