Kabel audio 2RCA Melodika MD2RD

Nowe

189,00 zł

Więcej informacji

 


Kable Melodika kojarzą się przede wszystkim z fioletem - to w końcu znak rozpoznawczy serii Purple Rain. Bliźniaczą serią jest także Gunmetal Edition o wykończeniu w jasnej szarości. Brown Sugar nie trzeba nikomu przedstawiać - przewody ze skręconą wiązką brązową i białą stały się prawie tak charakterystyczne, jak firmowa purpura Melodiki. Upodobanie do kolorów nie oznacza jednak, że producent nie słucha swoich Klientów. Nowe kable MD2RD to pierwsze przewody Purple Rain Black Edition!

Kable MD2RD to nowa odsłona znanego już kabla 2xRCA MD2R. Dodatkowa litera 'D' w symbolu oznacza kierunkowość kabla. Dla wygody użytkowników, wtyki przyłączane do źródła sygnału są odpowiednio oznaczone, aby uniknąć pomyłek i usprawnić proces podpinania sprzętu.

Pod nowym, czarnym oplotem znajduje się również nowa konstrukcja interkonektu. Opiera się ona o dwa skręcone ze sobą przewodniki (każda żyła o grubości 0,35mm2), z których każdy pokryty jest oddzielnym, miedzianym oplotem. Gęstość pokrycia ekranowaniem to aż 99% - oznacza to gwarancję znakomitej ochrony przed zakłóceniami elektromagnetycznymi. 

Kabel terminowany jest solidnymi, pozłacanymi 24-karatowym złotem wtykami Melodika, które łączone są przy pomocy lutowania wysokiej jakości cyną ze srebrem. Dobór materiałów nie jest przypadkowy. Zapewnia on solidne, trwałe połączenie i przekaz wysokiej jakości sygnału. Dodatkowo na wtykach widoczne jest kolorystyczne rozróżnienie na lewy i prawy kanał.

Nowy, czarny oplot nie tylko nadaje rasowy, elegancki wygląd przewodu, ale też ma znacząco wyższą wytrzymałość na uszkodzenia fizyczne.

Kable pokryte są izolacją PE i powłoką PVC. Są odporne na promieniowanie UV, wodę morską, ozon, alkohol i wahania temperatur. Charakteryzują się wysokim pochłanianiem energii mechanicznej oraz dobrą odpornością na ścieranie. 


Specyfikacja techniczna:

rezystancja żył roboczych: 47,6 Ohm/km

rezystancja ekranu: 13,4 Ohm/km

pojemność żyła/żyła: 55pF/mt

pojemność żyła ekran: 109pF/mt

dostępne długości:

MD2RD05: 0,5m 

MD2RD07: 0,75m

MD2RD10: 1m

MD2RD15: 1,5m

MD2RD20: 2m

MD2RD30: 3m

MD2RD40: 4m

MD2RD50: 5m

Produkty powiązane