Kabel zasilający Gigawatt LC-2 MK3 Zobacz większe

Kabel zasilający Gigawatt LC-2 MK3

LC-2 MK3

Nowe

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 560,00 zł

Więcej informacji


Gigawatt LC-2 to bezkompromisowy kabel sieciowy zaprojektowany do zasilania komponentów audio i video klasy Hi-End, oraz do współpracy z akcesoriami zasilającymi takimi jak listwy, filtry i kondycjonery sieciowe. 
Kabel zbudowano z przewodników z miedzi o wysokiej czystości o przekroju 9 AWG na każdą żyłę. Bardzo duży przekrój poprzeczny kabla gwarantuje znikomą rezystancję i praktycznie nieograniczony przepływ energii. Specjalna geometria żył kabla w połączeniu ze stosunkowo dużą pojemnością własną zapewnia doskonałe właściwości filtrujące i tłumiące dla szerokiego zakresu zakłóceń. Kabel jest ekranowany bardzo szczelnym wielowarstwowym ekranem, który pokrywa 100% jego powierzchni. Ekran doskonale chroni przed zewnętrznymi zakłóceniami skutecznie cofając zebrane prądy pasożytnicze do źródła - gniazda sieciowego i odprowadzając je w ten sposób do ziemi. Konstrukcja ekranu nie pozwala też na powstawanie i rozprzestrzenianie się w kablu wewnętrznych zakłóceń. 
Kabel LC-2 zaopatrzono w solidne, wysokiej jakości wtyki sieciowe o dużej powierzchni styku, które zapewniają pewny przepływ energii elektrycznej z sieci zasilającej. Styki obu złączy zostały fabrycznie poddane obróbce kriogenicznej oraz procesowi demagnetyzowania. Dodatkowo styki każdego złącza zostały pokryte powłoką galwaniczną zapobiegającą utlenianiu powierzchni i zmniejszającą rezystancję styku. Wszystkie połączenia przewodników ze złączami wykonano za pomocą połączeń skręcanych gwarantując niezawodność i optymalne działanie. 
Kabel sieciowy LC-2 oferowany jest również w wersji wysokoprądowej (LC-2HC) ze złączem typu PowerCon 32 Amp. Wtyk ten zdolny jest przenosić stałe obciążenie o wartości 32A, tzn. trzykrotnie większe niż przy wykorzystaniu złącza IEC. Kabel w wersji LC-2HC jest podstawowym wyposażeniem flagowego kondycjonera sieciowego Gigawatt PC-4. 
Gigawatt LC-2 to kabel sieciowy, którego doskonałe właściwości elektryczne przynoszą natychmiastową, wyraźną poprawę reprodukcji dźwięku i obrazu. Wyrafinowane i dojrzałe brzmienie LC-2 objawia się wyjątkowo żywym i muzykalnym przekazem o solidnej podstawie basowej, bez wyostrzeń i sztucznie eksponowanych szczegółów. Szczególnie dużo uwagi poświęcono również kwestii wpływu kabla na zachowanie idealnej równowagi między poszczególnymi zakresami pasma. Czyste, przestrzenne i namacalne brzmienie to najważniejsze cechy LC-2. 

Wszystkie produkty marki Gigawatt objęte są polisą ochrony przyłączonego sprzętu, której wysokość ubezpieczenia wynosi 1 000 000 zł. 

Podstawowe dane techniczne:
znamionowy zakres pracy: 220-240 V / 50-60 Hz
obciążalność: (ciągła): 16 A
zakres temperatury pracy: -5°C do +80°C
dostępne długości: 1.0 m, 1.5 m, 2.0 m lub dowolna

Produkty powiązane