Obniżka! Szczoteczka Pro-Ject Clean It Zobacz większe

Szczoteczka Pro-Ject Clean It

Clean It

Nowe

35,00 zł

45,00 zł

-10,00 zł

Więcej informacji

Pro-Ject Audio Systems jest firmą austriacką, założoną w Wiedniu w roku 1990. Jej głównym celem jest produkcja sprzętu Hi-Fi o wyjątkowej jakości dźwięku w jak najlepszej cenie.

 

 

 

Gramofony oraz akcesoria Pro-Ject oferują najlepszą jakość dźwięku w każdym poziomie cenowym. Nie tylko stosunek jakości do ceny, ale długoterminowa gwarancja niezawodności wraz z łatwą obsługą to są podstawowe walory, cenione po całym świecie.

 

 

 


Wszystkie produkty Pro-Ject są produkowane na terenie Unii Europejskiej. Zakłady produkcyjne w Republice Czeskiej oraz na Słowacji w oparciu o specjalistów, są w stanie produkować duże serie ilościowe zgodnie ze standardem ISO 9001. Obojętnie czy popatrzymy na śrubkę, czy talerz gramofonu, ramiona itp. są one wykonane w naszych własnych fabrykach, które zatrudniają ponad 300 osób. Korzyści z "Made in Europe" w porównaniu do produkcji w krajach Dalekiego Wschodu są oczywiste: niezawodna komunikacja między partnerami europejskimi, najwyższe standardy jakości za sprawą przeszkolonego personelu, dostępność logistyczna (krótkie odległości) co łączy się z małym obciążeniem środowiska naturalnego.

 

 

Szczoteczka Clean It firmy Pro-Ject wykonana jest z gęsto ułożonych w specjalny sposób włókien z włókna węglowego dzięki czemu znakomicie radzi sobie z usuwaniem nagromadzonych na igle gramofonowej zanieczyszczeń.

 

 

Czyszczenie igły zaleca się wykonywać poprzez opuszczenie igły na szczoteczkę a dla lepszego efektu można delikatnie docisnąć igłę do włókien szczoteczki.

Produkty powiązane